Tabela Arkası

Sektördeki talep ve beklentileri engin tecrübesi ile değerlendirerek, kaliteli hizmet anlayışı ile bilinçli müşteri portföyü oluşturmaya çalışmaktadır. Bunları yaparken ilkeleri ve doğruları vazgeçilmezleridir.

Yazılı, görsel ve diğer bir cok reklam mecrasındaki reklamları görebilmek için ya enerji yada para harcamanız gerekir. Bunların hiç birini yapmadan müşterilerin karşı karşıya kaldıkları tek alan açık havadır. Bu yüzden diğerlerinden ayrılan açık hava reklamcılığı, dışarıda görülebilen her türlü reklamı kapsamaktadır.

Sokakta geçirilen zamanın ev de geçirilen zamana kıyasla çok daha fazla olması, ve bu reklam alanlarının görsel olarak büyüklüğü, tüketicilere direk olarak ulaşmak isteyen firmalar için vazgeçilmez hale gelmiştir.

Modernleşen teknoloji ile, iç içe olan tabelacılığın ve açıkhava reklamcılığının boyutları son yıllarda hızla değişmiş ve çok daha çarpıcı bir hal almıştır. Açıkhava reklamları ve tabela ve dışardaki diğer görseller. Daha etkiliyeci oldukları kadar, şehirlerinde süsü olmaktadırlar.

Misyonumuz

İşini seven ve işine özen gösteren bir ekiple kaliteli hizmet vermek ve çalıştığımız firmalara değer kazandırmak.

Vizyonumuz

Hizmetlerimiz sonrası oluşan müşteri memnuniyetinin koşulsuz referansa dönüşmesi ve örnek gösterilmemiz.