3D Led Tabela

3D LED TABELA

%100 yerli üretim olan bu hazır 3d Led Tabelalar firmamızın bünyesindeki makine parkurunda üretilmektedir. 3D Led tabela Müşterilerimiz için 2 iş günü gibi kısa bir süre içinde ellerine kargo ile ulaşım sağlamak için hedeflenmiştir. Neon etkili ışıklı kutu harf tabelalarımızı arzuya göre montajında gerçekleşmektedir. Genelde tabelalarda ışıklandırma amaçlı kullanılan teknoloji zamanla farklı noktalarda kullanılmaya başladı. Tabela Arkası tabela imalatı konusunda her zaman en iyi tasarım ve çözümlerle yanınızda.

Yeni bir mağaza açmaya karar verdiniz ve tabelasını ne şekilde ve nerede yaptıracağınıza bir türlü karar veremediniz mi? Öyleyse bu seçim için  ekibimiz size yardımcı olabilir. 37 yıllık sektörde tecrübe ve güven sağlayan, profesyonel çalışanların ekibinde yer aldığı Tabela sektöründe bir numara olmaya devam ediyor.

İstanbul Tabela Arkası  sağladığı hizmetler ile siz müşterilerini en düzgün şekilde temsil edecek ürünler sunmayı hedef edinmiştir. Farklı olabilmek, fark edilebilmek çoğu zaman iş hayat için iyi bir yaklaşım olmasına karşın çoğu zaman etkin bir çözüm değildir. Farklı olmayı başarabilirken insanların aklında pozitif ve güvenli  bir etki ile bırakabilmek en zor ve en önemli olandır.

Bu reklam çalışmamızdaki hedefimiz hızlı ve ekonomik olarak 1.sınıf kalitede üretmiş olduğumuz Tabelalarımızı birinci elden sizlere ulaştırmaktır. Daha çok 50 cm uzunluklarında çalışılan bu yerli üretim 3D Led Tabelalarımızı müşterilerimizin isteği doğrultusunda istenilen ölçü ve renkte işletmemiz tarafından imal edilir. Siz İstediğiniz ölçüyü, logoyu ve yazıyı bize iletin bizde size özel tabelanızı yapalım. Teknik detaylarıyla hem iç mekanlarınız da, hem de dış mekanlarınız da rahatlıkla kullanılır. Tabelalarınız firmamız garantisi altındadır. Tabelamızın görsel bölümleri sadece pleksiglas malzemeden oluşur.

Tabela yan bantları kendinden siyah boyalı alüminyum olup harf bükme makinamızda hiçbir ek veya kaynak olmadan dönülmektedir. Yan bant kalınlığımız 6 cm’dir . Ön yüzeyde 4 mm kalınlığında lazerde kesilmiş pleksiglas kullanılmaktadır. Tabelanın arka kapağı CNC kesim 5 mm dekotadan imal edilir. İç kısımda dış mekana LED kullanılır. 3D LED tabelalarımız güneşte solma yada yağmurdan etkilenmeleri sök konusu değildir. 12V adaptörle teslimatı gerçekleştirilir. Adaptör ve ayak 3D led Tabela ile birlikte paketlenerek sizlere gelir. Bizlere telefonla ulaşabileceğiniz gibi yerimizde de ziyaret edebilirsiniz.

 Led tabela; tabela çeşitlerinden sadece bir tanesidir. Modern zamanda en çok tercih edilen tabela çeşitlerinin arasında mevcuttur.
Firmalar işyerlerinin daha dikkat çekmesi açısından yavaş yavaş bu tabela çeşidini kullanmak istemektedir.
Kalitesi, daha uzun ömürlü olması, en önemlisi pratik kullanım sağlaması afişlerle fotokopi çıktılarıyla yaptığınız işleri kapı pencere asmak yerine birkaç satır yazı ile tek bir panoda müşterilerinize sunma imkanı da sağlar.
Yapımı diğer tabela çeşitlerine göre uğraş gerektirir, türlerine göre kiminde tek tek ledler döşenir bazılarından şerit ledler kullanılır.
Bazılarında motor ile güç hesaplamaları yapılır her tabelada olduğu gibi led tabela da emek ister ve uğraşların karşılığında firmanızı bir adım daha önde gösterecek bir ürün sizlere sunulacaktır.

Led tabela çeşitlerine göre ;

 Nokta led; zemin olarak kullanılacak PVC, akrilik, kompozit gibi malzemelerin tasarıma uygun şekillerde CNC ile nokta şeklinde oyulur. Daha sonra istenilen renklerde nokta ledler kullanılarak ledlerin birbirine lehimlemesi ile 12 V uygun amper adaptöre bağlanarak çalışmasını sağlar.

Kayan yazı led; içerisinde hazır RGB(çok renkli) nokta led kullanılması ile meydana gelir.
Elektronik bağlantıları yapıldıktan ve 12 V adaptöre bağlandıktan sonra bilgisayar programı aracılığı ile hazırlanmış animasyon, led tabelanın animasyon kartına USB aracılığı ile aktarılır ve panel istediğiniz şekilde çalışmaya başlar.

3D Led Tabela Modelleri, 3d Led Tabela Örnekleri ve 3D Led Tabela Fiyatları için bizim iletişime geçebilirsiniz.

  1. LED’ler yarı iletken malzemelerdir.
  2. Ana maddeleri silisyumdur.
  3. Üzerinden akım geçtiğinde foton açığa çıkararak ışık verirler.
  4. Farklı açılarda ışık verecek şekilde üretilmektedirler.
  5. LED gerilim-akım grafikleri üsteldir. Uygun çalışma noktasındayken LED üzerindeki küçük bir gerilim değişimi büyük bir akım değişimine neden olur. Yüksek akım nedeniyle bozulmaması için,  seri bir akım sınırlama direnci bağlanır. Böylece hassas olmayan gerilim aralıklarında  bozulması engellenir.
  6. LED tıpkı bir Zener diyot gibi üzerinde sabit bir gerilim düşürür.
  7. Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

Call Now Button