Çatı Duvar Tabelası

ÇATI DUVAR TABELASI

Çatı/Duvar tabelası, binaların çatılarında ve/veya duvarlarında kullanılmak üzere üretilen bir tabela çeşididir. Genellikle reklam amacı ile kullanılırlar. Bir binanın en yüksek katında görülen bir tabela doğal olarak insanların dikkatini çekecek ve çok sayıda kişi tabelanın ne olduğuna bakacaktır. Böylece hem markanın görünürlüğü hem de insanların farkındalığı artmış olacaktır.

Tabela Arkası olarak ihtiyaç duyduğunuz her an size çatı tabela hizmeti vermeye hazırız. Tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmenizdir.

“Çatı/Duvar Tabelası sağladığı avantajlar saymakla bitmez” cümlesini kurarak hiç de abartmış olmayız. İlk olarak, çatı/duvar tabelası sayesinde gerçekten çok sayıda insanın dikkatini çekebilirsiniz. Böylece insanlarda markanıza karşı bir merak uyanır. Çatı/Duvar Tabelası sayesinde mutlaka mağazanızı ziyaret etmeye gelen insan sayısında artış olacaktır. Ayrıca, çok yüksek bir kata bile tabela yerleştirmeniz, işinizi ne kadar ciddiye aldığınızı ve tanınmaya ne kadar hevesli olduğunuzu da gösterecektir.

Çatı/Duvar Tabelası Neden Gerekli?

Çatı/Duvar tabelaları yoluyla reklam yapmak tahmin edebileceğiniz gibi bir zorunluluk değildir, fakat yapılması birçok avantaj sağlar.

Tanıtımda amaç her zaman daha fazla insanın ilgisini çekmek olmuştur. Ayrıca tanıtım bir noktada da güç ve büyüklük kanıtlama yoludur. Bu nedenle yüksek binalara bu tip reklamlar vermek kurumsal yapıya katkı sağlar. Bir caddenin en yüksek binasının çatısında tabelanız varsa oradan geçen herkes firmanızı tanıyacaktır, fark edecektir.

Çatı/Duvar tabelası imalatı ve montajı büyük ustalık ve beceri isteyen bir tabeladır. Diğer tabelalara göre en büyük özelliği çok yüksek boyutlara sahip olmasıdır. Böylece çok uzaklardan bakan kişiler bile tabelayı görür.

Firmamıza çatı/duvar tabelası için başvurduğunuzda ilk olarak, tabelanın koyulmasını istediğiniz lokasyona dair fizibilite çalışması yaparız. Çalışmalardan alınan sonuca göre tabelanın imalat ve montajına geçilir. Montaj işleminin ustalık istemesinin nedeni, tabelanın çok yüksekte olması, dolayısıyla rüzgâra daha fazla maruz kalmasıdır. Ayrıca zeminin ölçüleri, harflerin okunabilecek kadar büyük olması vb. durumlar da dikkate alınarak montaj yapılmalıdır.

Sizlere hizmet verirken tüm bu değişken durumlara her zaman titizlikle dikkat ediyoruz. Çatı/Duvar tabelanızın olabilecek en iyi şartlarda imalat ve monte edilmesini istiyorsanız veya her hangi bir konuda bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten kaçınmayınız.

Çatı/Duvar Tabelası Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Çatı/Duvar tabelaları firma ve kurumların isim veya reklamlarının yapıldığı, büyük ölçekli çatılarda/duvarlarda yer alan tabelalara verilen isimdir. Diğer tabela çeşitlerine göre daha büyük ölçülerde tasarlanan bu tabelalar çok uzaklardan fark edilme amaçlı olarak imal ve monte edilirler.

Sıklıkla yeni yapılan inşaatlarda ve hastanelerde kullanılan bu tabelalar yoğun binalar arasında çok uzaklardan bile fark edilmeyi sağlar. Çatı/duvar tabelalarında  gerektiğinde ışıklı, ışıksız, kutu harfli ya da Ledli olarak farklı tabela yöntemleri kullanılır.

Bu tarz tabelalarda uygulanacak lokasyonun seçimi ve buna göre tabelanın imal edileceği malzemenin seçimi çok önemlidir. Yüksek lokasyon da monte edileceğinden rüzgâr ve şiddetli yağış gibi aşındırıcı hava koşullarına karşı dayanıklı olmalıdır. Hem iskeletlerin, hem de montaj elemanlarının en kaliteli malzemeden seçilmesi ve imalatlar en özenli şekilde yapılması gereklidir.

Çatı Duvar tabelasında kullanılacak harflerin boyutları da çevre binaların durumuna bağlı olarak ayarlanmalıdır. Firmalar veya kurumlar için büyük bir reklam aracı olan çatı/duvar tabelalarının farklı renk ve tasarımları da dikkat çekicilik ve marka bilinirliği açısından önemlidir.

Çatı Duvar Tabelası; binaların mimarı yapılarından dolayı uzaktan görünürlüğü sağlayabilmek için çatılara konan, boyutları bakımından normal tabelalardan büyük olan doğa şartlarına dayanıklı, gösterişli tabelalardır. Genellikle kutu harflerden yapılan ışıklı ve / veya ışıksız reklam aracıdır.

Çatı/Duvar Tabelası ve panoları  hakkında daha geniş bilgi için lütfen Tabela Arkası ekibiyle iletişime geçiniz.

Reklamlarınızın daha fazla kitleye erişmesini istiyor iseniz yüksek binalar üzerine ve/veya duvarlara yerleştirilen çatı/duvar tabelası hizmetini tercih edebilirsiniz. Çatı/duvar tabelası nedir sorusunu sizler için yanıtlıyoruz. Karmaşık binaların arasında şık bir tabelaya sahip olmanız halinde sizlerde markanızın akılda kalıcılığını mümkün kılabilirsiniz. Görsel açıdan heybetleri ile bilinen çatı tabelalar diğer tabelalara göre daha etkindir diyebilmek mümkündür.

Kaliteli ve usta ellerden geçerek başarılı sonuçlar sergileyen tabelalar halk arasında kalıca bir konum ve farkındalık niteliği dahi taşımaktadır. Bu sayede ilgisi olmayan kişiler dahi markanızı akılda tutacak ve ister istemez tarafınıza yönelim sağlayacaktır.

Açık hava reklamcılığı konusunda yoğun emek harcayarak uzun süreli çalışmalar sergilemiş olan firmamızın desteği ve özverili çalışması ile Çatı Duvar Tabelası Uygulamaları, Çatı Duvar Tabelası Modelleri, Çatı Duvar Tabelası Fiyatları ve Çatı Duvar Tabelası Tasarımları konusunda başarılı sonuçlara ulaşmak ve verimli geri dönüşler almak isterseniz sizler de sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

Call Now Button