Kurumsal Tabela

Kurumsal Tabela

Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

Bir başka deyişle kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını yok eder. Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Ayrıca, etkili ve akılda kalıcı şekilde oluşturulmuş bu kimlikler firmalar tarafından da özümsendiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni artırarak, firmaların akıllarda daha çok yer etmesine olanak sağlar.

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

Kurumsal kimlik açısından tabelanın önemi çok büyüktür.

Bir şirketi temsil eden çalışmaların tümü kurumsal kimlik olarak anılmaktadır. Bu kimlik aracılığı ile müşteriler söz konusu firmayı tanımaktadır. Kurumsal kimlik için en önemli araçlardan birisi de tabelalardır. Her zaman firmalar ile alakalı ilk olarak tabelalar dikkat çekmiştir. Müşterileri söz konusu kurumsal kimliğe dair fikir edinmesi bu tabelalar sayesinde olacaktır.

Bu nedenle iş yeri açarken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi tabela seçimi olacaktır. Bu tabelaları sık sık değiştirme imkanımız da bulunmamaktadır. Ayrıca sık sık değiştirmeniz de kurumsal kimliğin zedelenmesine sebep olacaktır. Bu yüzden tabela hizmeti aldığınız firmalarında kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Tabelada kurumsal kimlik aynı zamanda firmaların daha profesyonel bir izlenim bırakmasına sebep olacağı için bu yönü itibari ile de çok önemlidir.

Kurumsal Kimlik

Bir firmanın kurumsal kimliğini en doğru şekilde yansıtacak olan ürün doğru bir tabela olacaktır. Doğru ve ilgi çekici bir tabelaya sahip olmak için de kaliteli bir tabela firması ile çalışmanız gerekmektedir. Tabela Arkası olarak bizler 32 yıldır kaliteli bir şekilde müşterilerimize hizmet vermekte, verdiğimiz hizmetlerde her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya özen göstermekteyiz.

Tabelalarda firmaların logolarına ve sloganlarına özellikle yer verilmektedir. Bunlar da kurumsal bir kimliğin oluşmasındaki en etkili etmenler arasında yer almaktadır. Bir işyerini her geçen gün daha ileriye taşıyacak en önemli şey kurumsal kimlik olacaktır. Kurumsal kimliğin oluşması için ilk adım da şüphesiz söz konusu kurumların tabelası olacaktır. Günümüzde tabelasız bir kurumdan ya da firmadan söz etmek olanaksızdır. Bir iş yeri açılırken ilk olarak o iş yeri ile alakalı tabela yaptırılır.

Tabelanın kalitesi ve o iş yerini ne kadar yansıttığı da kurumsal kimlik açısından oldukça mühimdir. Bu nedenle dolaylı yoldan kurumsal kimliği sağlamlaştırmak amacı ile doğru ve kaliteli bir tabela şirketi ile anlaşmak çok önemlidir. Tabela Arkası ile çalıştığınız takdirde eğer tabelanızın nasıl bir tasarıma sahip olacağına karar veremediyseniz deneyimli ekibimiz bu konuda da sizlere yardımcı olacaktır.

Kurumsal kimlik açısından tabelanın önemi diğer unsurlara nazaran biraz daha fazladır diyebiliriz. Evet, çalışanların kıyafetleri, ofis dizaynı gibi konularda kurumsal kimlik açısından önemlidir. Fakat tabelanın önemi bunlara nazaran biraz daha fazladır. Çünkü bir müşterinin firma ile alakalı ilk olarak dikkatini çekecek olan şey her zaman tabela olacaktır. Bu nedenle doğru tabelayı seçmek bir firma için olmazsa olmazdır. Tabela seçimi basit gibi görünse de bir firmanın gelişmesine ve büyümesine çok büyük katkılar sağlayacaktır.

Kurumsal kimliğe uygun olarak firmamız tarafından hazırlanan kurumsal tabelalar, markanın istediği mesajı vermesini sağlamaktadır. Marka ile karşılıklı fikir alışverişinden sonra Tabela Arkası ekibiyle birlikte kurumsal tabela hizmetinin nasıl olacağı kararlaştırılmaktadır.

Birçok farklı boyutta ve özellikte hazırlanabilen kurumsal tabelalar, sanal ortamda 3D olarak hazırlanmaktadır. Müşterinin onayı için sürekli müşteriler ile iletişim kuran firmamız, müşterinin talep ve isteklerine uygun kurumsal tabelanın montajını da gerçekleştirmektedir.

Markanın görselliğini artıran kurumsal tabela hizmeti, fark edilebilecek boyuttadır. Tabelanın tasarımı ile birlikte imalatı ve montajı da firmamız tarafından yapılmaktadır. Yüksek tanıtım oranlarına kolay bir şekilde ulaştıran kurumsal tabelalar, göz alıcı tasarımlara sahiptir. Kaliteli işçiliğin yansıması olan kurumsal tabela, müesseseler için son derece önemlidir. Uzun yıllar kullanılabilen kurumsal tabela, ışıklı veya ışıksız olabilmektedir.

Siz de daha iyi bir kurumsal kimlik oluşturmak adına tabela üretimi için bizim firmamızla içiniz rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. Firmamız personelleri işini her zaman kaliteli bir şekilde yapmaya çalışan deneyimli çalışanlardır. Uzun yıllardır bu işi yapmamızdan dolayı piyasadaki en tecrübeli firmaların başında gelmekteyiz. Tabelada kurumsal kimlik oldukça önemlidir. Bu nedenle bir iş yeri açarken oranın gelişmesi kurumsal kimliğinizi oluşturmanıza bağlıdır. Bu da ne kadar kaliteli ve dikkat çekici bir tabelanız olduğu ile ilişkilidir.

WhatsApp hattımızdan(+90 (532) 276 72 81) önerilerinizi bize iletebilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Call Now Button