Eczane Tabelası

ECZANE TABELASI

Tabela Arkası

Tabela Arkası Yeni Eczane Tabelası çeşitlerini geliştirmeye devam etmekte ve böylelikle sadece tabela konusunda değil aynı zamanda bütünlük içeren iç mekan konsepti ile de müşterilerinin daha temiz, daha bakımlı ürünleri görebilmesine yardımcı olmaktadır. Eski tip Eczane Tabelası çeşitleri ve mekanları artık kalmamakta, karmaşıklık giderilmekte ve müşteri memnuniyeti arttırılmaktadır. Nöbetçi Eczane Tabelası nöbetçi eczaneler için özellikle ışıklı tabela olarak uygulanmakta, böylelikle hastalar ve yakınları için daha ulaşılabilir olması sağlanmaktadır. Yeni tip eczane tabelalarının Işıklı Tabela olarak uygulanması özen gösterilmesi gereken bir konu olarak düşünülmüş ve tasarımlar buna göre yapılmıştır.

Eczane Tabelaları aşağıda belirttiğimiz gibi Türk eczacılar birliğinin yayınlamış olduğu Tebliğ doğrultusunda hazırlanmaktadır;

Yeni Tip Eczane Tabelası

Tabela Arkası herhangi bir mevsim koşulundan etkilenmeyen, paslanmaz yapısıyla ön plana çıkan ve Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelası tasarımlarını sizlerle buluşturmaktadır. Bir tıkla bizimle iletişime geçmek ve her alanda kitlelerin ortak tercihi konumunda yer alan firmamızı değerlendirmek ister misiniz? 1 Nisan 2017 tarihi itibariyle artık tüm eczane kurumlarının yeni yönetmeliğe uygun olan tabelalara geçiş yapması zorunlu kılınmıştır!

Birliğimiz tarafından Kurum ile yapılan görüşmeler neticesinde belirlenen levha standartlarının, 12/04/2017 tarihine kadar açılacak ve bu süreçte nakledecek eczaneler için geçerli olacağı, mevcut diğer eczaneler için geçiş takvimine ilişkin yönetmelik çalışmalarının Kurum tarafından devam ettirilmekte olduğu ve ilerleyen süreçte gerekli bilgilendirmenin Kurum tarafından yapılacağı aktarılmıştır.

Devlet tarafından belirlenmiş bu yasalara göre, Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelasına sahip olmayan kurumları ciddi bir ceza bekliyor. Haksız rekabet ortamını engellemek ve göz kirliliğini önleme bakımından verilmiş olan bu karar sebebiyle pek çok eczane mağdur olsa da, bu alanda sıklıkla araştırmalar yapmayı sürdürüyor. Türkiye’nin en donanımlı tabela firmalarından birisi olarak, pek çok eczaneye sunmuş olduğumuz Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelası hizmetlerini sürdürmeye devam ediyoruz!

Tüm meslektaşlarımızın bilgisine sunarız.

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ

MADDE 1- Bu Kılavuz ile ülkemizde faaliyet gösteren eczanelerin levhalarında aynı standartların kullanılması sağlanarak hastaların eczanelere erişiminin kolaylaştırılması, farklı standartlarda eczane levhası kullanılması halinde ortaya çıkan görsel kirliliğin ve eczaneler arası haksız rekabetin önlenmesi amaçlanmıştır.

MADDE 2- 6197 sayılı Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Kanun’a göre açılmış serbest eczaneleri kapsar.

MADDE 3- Bu kılavuz 6197 sayılı Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Kanun’a uygun olarak; 12/04/2014 tarihli ve 28970 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmeliğin 25 inci maddesine göre hazırlanmıştır.

MADDE 4- (1) Eczane levha standartları aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

  1. a) Standart 1

Beyaz Tabela: 150 x 50 cm  Kırmızı Tabela: 200 x 45 cm  Eczane Harf Yüksekliği: 25 cm  Eczane İsmi Harf Yüksekliği: 9 cm Levha 2.

Zemin ölçüsü 300 cm olan eczane levhası Kırmızı Tabela: 300 x 70 cm

Eczane Harf Yüksekliği: 38 cm Eczane İsmi Harf Yüksekliği: 14 cm

Beyaz Tabela: 225 x 80 cm

  1. b) Standart 2

400 cm ve üzeri zemin ölçüsüne sahip eczanelerde beyaz zemin 300x100cm olacaktır. Sadece kırmızı tabela zemine göre büyüyecektir.

5.1.b.7. Kırmızı taşıyıcı levha takılacak zemin ölçüsünde olup, boy 70 cm olacaktır. Üzerine gelecek beyaz levha boyu 15 cm alt ve üst çıkış sağlayacak şekilde 100 cm olacaktır. Eczanenin giriş kapısının konumuna bakılmaksızın, eczane ve eczane isminin yer aldığı beyaz zeminli levha, kırmızı zeminli taşıyıcı levhanın sağ ve sol tarafında eşit pay kalacak şekilde ortalanarak monte edilecektir.

            Tercihlerinizi bizlerden yana kullanmak ve bu alanın önemli bir hizmetini tarafınıza ulaştırabilmek bakımından öncü adımlar atmaktayız. Siz de hemen tercihinizi bize yönlendirin, Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelası adı altında satışa sunulan bu hizmetleri satın alma olanaklarına sahip olun. Uygun fiyat ve yüksek kalite prensibinden şaşmayan firmamız, sizlere bu alanın dikkat çeken ürünlerini direkt olarak satın alma fırsatları vermekten geri kalmıyor!

Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelası fiyatları araştırmalarını yapmaya son verin! Her bütçeye uygun olan tabela tasarımlarını, birinci sınıf malzeme kalitesiyle ulaştıran firmamız bu noktada sınır tanımıyor. %100’e kadar birinci sınıf malzeme kalitesiyle ön plana çıkan ve tamamen sizlere uygun olan tasarımları doğrudan ele alma şansları vermekten geri kalmıyoruz. Siz de bu alanda isim yapan tasarımları ele almak ve değerlendirmek için hemen tercihinizi bizlerden yana kullanın.

Bilindiği gibi 1 Nisan 2017 tarihi itibariyle tüm eczanelerin, Eczane Tabelasına geçiş yapması zorunlu kılındı. Bunun temel sebebi ise;

Eczaneler arası oluşan haksız rekabeti engellemek,

Göz kirliliğinin önüne geçmek

Olarak bildirildi. Pek çok eczane bu durumdan rahatsız olsa da, ceza ile karşılaşmamak bakımından hizmetleri birinci sınıf kalite ile sunan tabelacı arayışlarını sürdürmektedir. Sizlere Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelası konularına istinaden en kaliteli hizmetleri aktarmaktayız! Güneş gözlükleri ve optik gözlükleri incelemeleri için Çetin Optik görüntülenebilir.

Standartlara tamamen uygun tabela sunumlarını yapan firmamız, alanının lider konumunda yer almaktadır. Tercihlerinizi bizlerden yana kullanmak ve Türkiye’nin en donanımlı teknik kadrosundan tabela siparişi vermek ister misiniz? Hemen tercihinizi bize yönlendirebilir, bu sayede yönetmeliklere uyum sağlayan bir tabela sahibi olarak beklenmedik cezalardan kurtulabilirsiniz.

Işıklı, tüm mevsim koşullarına uygun olan, paslanmaz yapısı ve uzun vade de garanti sürecini alanında barındıran Eczane Tabelası çeşitleri, Eczane Tabelası örnekleri ve Eczane Tabelası Fiyatları bu adreste sizleri bekliyor! Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelası adı altında siparişlerinizi vermek ve firmamızdan bu alanda hizmetler almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçmekten geri kalmayın. Tamamen donanımlı ve kapsamlı hizmetleri ışık hızında sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyoruz. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışarak, uygun görülmüş tasarımları tarafınıza ulaştırıyoruz.

WhatsApp hattımızdan(+90 (532) 276 72 81) önerilerinizi bize iletebilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

Call Now Button