Pleksi Kutu Harf Tabela

PLEKSİ KUTU HARF TABELA

Önce Pleksiglasın ne olduğunu detaylı açıklayalım. Pleksiglas, petrolü hammadde olarak kullanan ve gıda güvenliği, inşaat, dekorasyon ve tabak yapımı gibi birçok alanda tüketilen tek üründür.

Cama benzemekle birlikte cam gibi kırılgan değildir ve daha dayanıklıdır. Yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir, dış ortamda oluşabilecek şoklara dayanabilir. Pleksi malzeme yüksek bir sıcaklık algıladığında şekil değiştirerek eğilmeye veya bükülmeye başlar ve soğuduğunda bu yeni şeklini korur.

Pleksiglas gerektiğinde CNC kazıma ve kesme makinesi desteği ile harf formlarına kesilebilir.

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

Pleksiglasın yazı stili ve uzunluğuna göre ön kısmın kalınlığı 3 mm’den başlar ve maksimum 8 mm’ye kadar ulaşabilir. Tabelanın kenar kalınlığı ihtiyaca göre 4-5-7-8 cm’lik şeritler halinde kesilir, bu şeritler iki farklı kimyasal çözeltinin reaksiyonu ile harfin çevresine tutturulur. Birbirlerine mükemmel bir şekilde bağlanırlar.

Pleksi kutu harf tabelaları üretmek için kullanılan bir araç olan Plexiglassın fonksiyonlarından ve uygulama alanlarından bahsedelim. Esnek, renkli, şeffaf, gümüş, buzlu ve ışıltılı stilleri algılayan tek plastik camdır. Darbe dayanımı geleneksel camın 6 katıdır. Geleneksel cama göre daha hafiftir ve ısıl iletkenliği kalın cama göre daha düşüktür.

Pleksiglas kutu harf tabela sistemi, sürekli değişen tabela sektöründe önemli bir konuma sahiptir. son zamanlarda birçok firma fabrikalarının cephelerinde kutu harf tercih etmektedir.

Pleksi Kutu Harf Tabelalar en çok tercih edilen kabartma harf tabela çeşididir. Tabela için harf veya logo oluşturmak gerektiğinde ihtiyacı kolaylıkla karşılar.

Pleksiglas malzemenin en önemli özelliklerinden biri de temizliğinin ve bakımının kolay olmasıdır. Kolay kir tutmaz, su ve diğer hemen hemen tüm temizlik malzemeleri ile rahatlıkla temizlenir.

Pleksiglass malzeme pek çok farklı renkte imal edilir ve buna ek olarak istenilen özel renk tonlarına göre de döküm yapılabilir.

Pleksi harf tabela modellerinin canlı renkli, parlak ve göz alıcı olması, diğer tabelalara göre daha ön planda olmasını sağlamıştır. Müşterilerin dikkatini daha fazla çekmesi nedeniyle çokça tercih edilmektedir. Diğer tabelalara oranla daha uzun ömürlüdür. Solma, yıpranma, eskime gibi sorunlar olmaması nedeniyle de tercih edilmektedir.

Pleksi Kutu Harfler ışığı homojen olarak yayan özel light serisi difüzörlü pleksiden üretilir. Ürettiğimiz harflerin teknik özellikleri:

Ön ve Yan yüzde 3 mm Özel Difüzörlü Pleksiglas, İçinde 3 Çipli Modül Led, Arka yüzde 10 mm PVC Foam (dekota), 7cm derinliğinde (kalınlık) Ön ve Yan Farklı olabilecek seçeneklerle Pleksi Kutu Harfler imalatı yapılırken malzemenin birbirine kaynaması için özel bir malzeme kullanılır.

Montaja kadar temiz ve parlak kalması için üzeri filmli şekilde kargolanır.

PLEKSİ KUTU HARF TABELA

Pleksi Kutu Harf Çeşitleri

Pleksi kutu harf tabelalar tercihe göre ışıklı veya ışıksız yapılabilmektedir. Eğer tabela ışıksız olacaksa arkası dekota ile kapatılır.  Işıklı pleksi kutu harf tabelaya göre ışıksız olan model harcanan malzeme itibari ile daha uygun fiyatlı olmasını sağlamaktadır.

Işık pleksi kutu harf tabela çeşidi, özellik olarak pleksi kutu harf tabela özelliklerini aynen taşımaktadır. Sadece ışıklı olması sebebi ile kullanılan malzemelerden dolayı fiyatı artmaktadır. Fakat ışıklı olması için vereceğiniz fiyat farkı ile diğer tabelaya oranla daha fazla dikkat çekiciliği ve potansiyel müşteriler tarafından fark edilmesi olarak size olumlu katkısı olacaktır.

Pleksi harfler hem önden hem yandan ışıklı olması ve sadece yandan ışıklı olması şekliyle ikiye ayrılır.

Önden ve Yandan Işıklı Pleksi Kutu Harf

Sadece Yandan Pleksi Kutu Harf

Tabelanızda pleksi harf kullanacaksanız önden ve yandan ışıklı türde her iki rengin de aynı olmamasına dikkat edin.

Ön ve yan renk farklı olursa oluşan kontur sayesinde tabelanız çok daha net okunacaktır.

İstenilen Renkte, İstenilen Şekilde Pleksi Kutu Harfler

Pleksi kutu harflerin en dikkat çekici özelliklerinden biri de farklı renklerde kullanıma müsait olmalarıdır. Ayrıca harflerin şeklini belirlemek de mümkündür. Bu sayede hem çok ilgili çekici hem de çok özgün tanıtım tabelaları oluşturmak mümkündür. Firmamız kişilerin isteklerine göre çeşitli renk ve şekillerde pleksi kutu harf üretimi yapabilmektedir. Bu sayede oldukça kişisel logo ve tasarımlar oluşturulabilmektedir. Zevklere göre belirleyebileceğiniz özel tasarımlar için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız, sunmuş olduğu çeşitli tabelalar ile herkesin ilgisini çekecek ürünlere sahiptir. Bu ürünler sayesinde reklamcılık alanında iyi bir imkan sunmaktayız. Tamamen kişiselleştirilebilen pleksi kutu harfler ile birçok müşterinin ilgisini çekmek mümkündür.

İlgiyi Üzerinde Toplayan Pleksi Kutu Harflerin Tasarımları, Pleksi kutu harflerin şekilleri, kişisel zevklere göre belirlenebildiği için oldukça enteresan tasarımlar ortaya çıkabilmektedir.

Aynı zamanda içine Led konularak ışıklandırma yapılabilir. Böylece daha da ilgi çekici olmaktadır. Pleksi kutu harf tasarımları, müşterilerden yoğun bir ilgi görmektedir. Pleksi Kutu Harf Tabela modelleri ile birçok kişinin dikkatini çekmek mümkündür.

Firmamız tarafından bu kutu harfler kullanıma sunulmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan ve kişisel zevklere göre tasarlanabilen kutu harflere firmamızdan sahip olabilirsiniz. Firmamız hem ilgi çekici hem kullanışlı hem şık ve estetik hem de sağlam olan pleksi kutu harfleri herkes için kullanıma sunmaktadır. Pleksi kutu harfler ile birbirinden farklı özel tasarımlar oluşturmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Pleksi Kutu Harf Tabela Fiyatları, Pleksi Kutu Harf Tabela İmalatı, Pleksi Kutu Harf Tabela Özellikleri ve Pleksi Kutu Harf Tabela İmalatı için WhatsApp hattımızdan +90 (532) 276 72 81 önerilerinizi bize iletebilir, Tabela Arkası web sitemizden her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Call Now Button