Tarihimiz

TARİHİMİZ

Aileden Reklamcılık deneyimi olan ve daha sonra bu konuda eğitim hayatını devam ettiren Ali Türkönder tarafından kurulan Mast Ajans‘ ın bir markası olan Tabela Arkası, Tabela imalatında Her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, Tabela imalatı, Kurumsal reklam projeleri, görsel tasarım hizmetleri olmak üzere sektörde kaliteli ve hızlı faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Tabela Arkası Uzun soluklu bu Sektörel deneyimde ülkemizin bir çok büyük markasına hizmet vermekten her zaman mutluluk duymuştur.

Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Tabela Arkası için müşteri memnuniyeti ve sürekliliğin sağlanması en önemli prensiptir. Bunu elde edebilmek için üretimle ilgili tüm kararların her aşamasında kalite ve güven prensiplerini dikkate alarak ticari etik değerlere bağlı kalmıştır.

Bu bağlılık ile her iş aşamasının arkasında ki felsefesi; güven, kurum ve kuruluşların haklarının korunması, ve verilen taahhütlerin eksiksiz yerine getirilmesi…

Tarihimiz boyunca Kurumsal ve Butik Müşterilerimiz arasında yer alan ve gelecekte yer alacak müşterilerimize bizi tercih ettikleri için Teşekkür ederiz.

 

Kuruluş Tarihimiz 1986

Call Now Button