Ferforje Tabela

FERFORJE TABELA

Ferforje” Fransızca kökenli bir kelime olup “Dövme Demir” anlamına gelmektedir. Isıtılarak ve çekiçle dövülerek şekillendirilmiş demir çubuklardır. Biz Tabela Arkası olarak işe biraz daha rüstik, eskitme havası katmak istedik. Eski tabelaların izlerine hala en çok Avrupa’da rastlıyoruz. Yüksek müşteri potansiyeline sahip firmalar bile çok küçük ferforje ilaveler yaptırarak oldschool (eski tarz) işletme mantığını koruyarak çalışmaktadır.

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

Ferforje demir ayaklar ile sanatsal görüntü verilmiş tabelaların zemin yapısı çok çeşitli malzemeler ile desteklenebilir. Sac demir levha veya ahşap işlemeli bir zemin kullanılabilir.

Otantik mekanlarda fazlaca dikkat çektiği ve rağbet gördüğü için tercih edilen bir tabela çeşididir.

Siz işletmenizin veya yaşam alanınızın ölçü ve fotoğraflarını bize gönderebilirseniz biz mekâna uygun olarak tasarımlar sunarak nereye ne yapılacağının kararını ortaklaşa vererek tabela veya ferforje aksesuarlarınızı uygulayabiliriz.

Işıklı ve ışıksız olarak, isteğe bağlı şekilde üretilebilen ferforje tabela modelleri, firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde en çok ilgi gören ürünlerdendir. En çok beğenilen ferforje reklam tabelası tasarımları arasından işletmenizin kurumsal değerleri ile en uyumlu seçenekleri tercih ederek siz de rakiplerinizden bir adım öne çıkmayı başarabilirsiniz. Eskitme yöntemleri kullanılarak sıra dışı bir görünüm oluşturan ferforje tabelalarla siz de işletmenizin daha çok dikkat çekmesini sağlayarak müşterilerinizin ilgisini toplayabilirsiniz.

Yaratıcı Ferforje Tabela Çeşitleri

Kurumsal kimlik tasarımı kapsamında işletmenizin değerleri ile uyumlu tasarıma sahip ferforje tabela çeşitlerine firmamızın web sitesi üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz. Her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli ve çalışkan kadroya sahip firmamızın personel ekibinden profesyonel hizmet alabilmek için tek yapmanız gereken şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçmektir.

Ağaç ve Metal Ferforje Tabela Modelleri

Son teknoloji üretim makineleri kullanan firmamızda her bir reklam tabelası için kaliteli, birinci sınıf materyaller tercih edilmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin reklam panolarının dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olması çok önemlidir. İşletmelerin ağaç ve metal tabela modelleri tercih ettiği de sık sık görülmektedir. Hem kullanışlı hem de uzun kullanım ömrüne sahip bu tabelalarla siz de müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Sektörde en güvenilir reklam ve tabela hizmetleri sunan firmamızda, ferforje tabela fiyatları konusunda da müşteri memnuniyetine verilen önem görülebilmektedir.

Özellikle yeni kurulan ve hizmetlerine yeni başlayan işletmelerin, reklam tabelalarına çok yüksek rakamlarda bütçe ayıramadıkları bilinmektedir. Siz de elinizdeki bütçeye göre, en ideal çözümlere ulaşarak kaliteli ve kullanışlı ferforje tabelalara sahip olmak için İstanbul merkezli firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Deneyimli çalışanlarımız tarafından özgün ve yaratıcı biçimde hazırlanan reklam tabelaları arasından hayallerinizdeki tasarıma en uygun olanını tercih edip satın alabilirsiniz. Bunun dışında kendi planladığınız ve projelendirdiğiniz bir reklam tabelası tasarımı varsa, bu tasarımı da deneyimli ekibimizin desteği ile hayata geçirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamız, tabela ihtiyaçlarında da müşteri kitlemize alışkın olduğu güvenilir desteği sağlamaktadır.

Tercih Eden İşletmeler

Eskitme tarzı ile dikkat çeken ferforje tabela modelleri, aynı zamanda pek çok işletme tarafından tercih edilir. İşletmesinin her alanında fark yaratmak isteyenler için ferforje tabelaların oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyduğunu belirtmek mümkündür. Şimdi, ferforje tabela modelleri hangi işletmeler tarafından tercih edilmektedir? daha yakından göz atalım.

  • Kafe
  • Bar
  • Restoran
  • Villa
  • Butik Otel
  • Reklam Ajansları
  • Retro Mimari bulunduran işletmeler

Ferforje Tabela modelleri, sahip oldukları rüstik ve eskitme tarzı ile oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ferforje Tabelalar, sahip oldukları özellikleri ile hem iç hem de dış mekânda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Fiyatları hem ebat hem de imalat sürecinde kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterir. Ayrıca işletme tarafından talep edilen tasarım da aynı şekilde fiyatlarda değişikliğe neden olabilir. Bu yüzden ferforje tabela fiyatları konusunda daha net bilgi edinmek için öncelikle ürünün ölçüleri ve özelliklerinin tam olarak belirlenmesinde fayda vardır.

Sizler de işletmenizin bulunduğunuz sektörde fark yaratmasını istiyorsanız, bu tip tabelalar ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü ferforje modelleri yer aldığınız sektör bünyesinde ve işletmenizin bulunduğu konumda fark edilmesini sağlar. Bu yüzden işletmeniz için tabela yaptırmayı düşünüyorsanız, tabela modelleri arasında önemli bir yere sahip olan ferforje tabela çeşitlerini göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz.

Call Now Button