Eskitme Tabela

ESKİTME TABELA

Satın almada geçmişe duyulan Özlem…

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur.

Tabelalarının daha eski Retro tarzı ve otantik gözükmesini isteyen müşterilerimiz için kategorilerimize eklenen Eskitme Tabelalar kurumsal ya da bayii tabelalarında çok fazla işletmelerin tercih etmediği fakat aynı zamanda Cafe, Bar, Butik Otel gibi firmaların seçtikleri tabela çeşididir.

Sıcaklık ve Samimiyet göstergesi olan bu tabelalarda genellikle Saç, Alüminyum, Ahşap gibi malzemeler Kullanılmaktadır.

Eskitme tabelalar ile eviniz ya da işyerlerinizin görünümüne sıcaklık ve samimiyet katıyoruz

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

ESKİTME TABELA

Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulama ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

Sıcaklık ve Samimiyet göstergesi olan bu tabelalarda genellikle Saç, Bronz, Alüminyum, Ahşap gibi malzemeler kullanılmaktadır.

Eskitme tabelalar ile eviniz ya da işyerlerinizin görünümüne sıcaklık ve samimiyet katıyoruz

Montaj ve askı aparatlarında Ferforje demir, kutu profil ve çivi en seçilen materyallerdir. Kullanılan malzemenin cinsine göre asit, boya, zımpara teknikleri ile eskitme gerçekleştirilir.

Eskitme tabelaların en önemli özelliklerinden birisi de bir ikincisinin bire bir aynısının olmamasıdır. Ne kadar aynısını yaparsanız yapın çok küçük damar farklılıkları olmaktadır. Belki de bu yüzden bu tabelaların bayii tabela ağları henüz yoktur. Eskitme tabelada en önemli unsur kişinin bilgi, birikim, zanaat ve tecrübesidir. Bu yüzden Tabela Arkası olarak bu kategorinin en önlerinde yer almaktayız. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla kaliteli ve hızlı hizmet vermekteyiz.

Neden biraz eskitmiyoruz?

Ekip olarak Retro görünümlü tasarımlarımızla sizleri biraz eskilere götürüyoruz. Yaşam alanlarınızı göz alıcı doğal materyaller ile imal ettiğimiz aksesuar ve tabelalarımızla güzelleştirmeyi kendimize görev edindik.

Eskitme tabelalar ile eviniz ya da işyerlerinizin görünümüne sıcaklık ve samimiyet katıyoruz. Neden biraz eskitmiyoruz ?

Biz tabela üretimini sanat olarak gören bir ekibiz. Tabela ve aksesuarlar bireysel ve iş yaşamınızda sizin kimliğinizi yansıtır. İsteğinize ve zevkinize göre ister ahşap, ister metal, ister ferforje isterseniz ise ışıklı olarak imal ettiğimiz tabelalarımızla kimliklerinizi güçlendiriyoruz.

Tercihe bağlı olarak Eskitme kutu harf, Eskitme metal kesme harf, Eskitme ışıklı tabela, Eskitme saç Tabela, Eskitme ferforje tabela olarak imal edilmektedir.

Evlerimizde de göz alıcı materyaller ile ürettiğimiz değişik aksesuar tarzlar, Eskitme ahşap masalar, Eskitme şömine sehpalar, Eskitme lambalar, Eskitme kütüphane ve mobilyalar kişiye özel imal edilmektedir.

Senelerce eskimesin diye gözünün içine baktığımız malzemeler şimdi ustalarımız tarafından en güzel şekilde eskitiliyor. Eskitme Tabela Örnekleri, Çeşitleri, Tasarımları ve Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eskiden yeniye, Yeniden eskiye…

Eskitme tabela yapımında tecrübe çok önemlidir. Paslı tabela veya paslı kutu harf yaparken metalin vereceği tepkimenin çok iyi bilinmesi lazım ki hem müşterilerin hem de bizim istediğimiz sonuç ortaya çıksın. Işıklı eskitme tabela yaparken ışık kullanımı da bir o kadar önemlidir. Çünkü eskitme tabela veya paslandırılmış tabelada hangi ışığın hangi yoğunlukta kullanımı da önemlidir. Ufak bir hatada tabelanın görseline zarar verebilirsiniz. Eskitme veya paslandırılmış tabela isteyen müşterilerimize tek önerimiz tarzımıza, tecrübemize ve ustalarımıza güvenmeleridir.

Evinizin veya iş yerinizin, daha sıcak ve samimi görünmesini ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, o zaman tabela seçiminde eskitme tabela seçenekleri size en uygun alternatif olacaktır.

Kaliteli işçiliğimiz, sıra dışı tasarımlarımız, hızlı imalatımız ve uygun fiyatlarımızla sizler için birçok çeşidiyle eskitme tabela üretimi ile hizmet vermekteyiz.

Retro görünümlü tasarımlarımızla, sizleri nostaljik bir yolculuğa çıkarıyoruz. Zevkinize ve isteğinize göre; ahşap, metal, ferforje veya ışıklı olarak imal ettiğimiz tabelalarda eskitme yöntemi kullanarak sizlere doğal ve samimi bir ortam sunuyoruz.

Çeşitli malzemeler ve eskitme yöntemleri ile müşterilerimize eşsiz bir tasarım ve kaliteli bir işçilik sunuyoruz. Eskitme tabelalarımızın yapımında birçok malzemeyi toplayarak, lazerle yakma ya da CNC kazıma tekniklerini kullanmaktayız. Gerektiğinde de isteğinize bağlı olarak da teknoloji odaklı teknikler kullanmak yerine el işçiliği ile modellerimizi hazırlıyoruz.

Eskitme tabelalarımızdan bazıları korten çelik malzemeden ya da DKP saçtan elde edilmektedir. Gün geçtikçe eskiyen malzeme paslanarak Retro bir görünüm almaktadır. Eskitme tabela çeşitleri istek veya ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ışıklı ya da ışıksız olarak yapılmaktadır.

Eskitme tabela üretimlerimizde kullanılmış ve özenle seçilmiş ahşap malzemeleri kullanıyoruz. Fransız mimarisi uygulamalarının vazgeçilmezi olan bu tabelalarla antik bir hava yaratıyoruz.

Eskitme tabela yapımında ahşap yanı sıra pirinç de kullanmaktayız. Genellikle ışıklı dış mekân tabelalarında kullanmakta olan bu tabelalar işyerinize farklı bir hava katacaktır.

Eskitme ahşap tabelalar özellikle farkını ortaya çıkartmak isteyen müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerimizin başında gelmektedir. Siz de farkınızı ortaya koymak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır.

Her yeni fikir müşterilerimizin memnuniyeti içindir.

Tüm sektörlerde olduğu gibi tabela sektöründe de eskiye dönüş ile nostaljinin insan ruhuna kattığı güzel duyguları yaşamak…

Eskitme Tabela Tasarımları için WhatsApp hattımızdan(+90 (532) 276 72 81) önerilerinizi bize iletebilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Call Now Button