Mimari ve Özel Tasarım Tabela

Mimari ve Özel Tasarım Tabela

Mimari ve Özel Tasarım Tabela

Her gün işine gidiyorsun ve bir başkasına çok açık görünebilecek bir şey senin gözünden kaçabiliyor. Bakımsız tabelalar ya da soyulmuş bir bina cephesi veya vitrin folyosu iş yeriniz hakkında çok şey söyleyebilir. Tüketicilerin %80 ilk araştırmasını internette yaparken, %90’ı online araştırmadan sonra iş yerlerini ziyaret ederek alışverişlerini tamamlarlar. Bu nedenle Mağazanız online görünümünüzle uyumlu olmalı ve onları içeri çekmelidir.

Sıradan ve dikkat çekici olmayan bir mağaza/dükkan mimarisi ve ona uyumlu tabelasına sahip olmak demek, müşterilerin dikkatini çekememek ve dolayısıyla yeterince satış yapamamak demektir. Mimari ve Özel Tabela tasarımına yeterince önem vermezseniz uzun vadede çok büyük kayıplarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Tabela tasarlamak, tasarımdan ziyade doğru bir planlamaya gerçekleştirilir. Bu nedenle pek çok kişi meseleyi tam olarak anlamakta zorlanır. Bu rehber sayesinde siz de tabela tasarımı konusunda daha net ve daha açık fikirlere sahip olacaksınız.

Mimari ve Özel Tasarım Tabela

Neden Tabelaya İhtiyacınız Var?

Basit bir soru. Eğer bu sorunun cevabını dikkatlice düşünürseniz bulacağınız yanıt size aydınlatma yaşatacaktır. Mağazalar, kafeler, hastaneler, okullar, camiler derken hemen hemen her dükkan ve işletmenin tabelaya ihtiyacı vardır. Örneğin bir mağaza, müşteri çekmek için tabelaya ihtiyaç duyar. Bir hastane, acil durumlarda insanların rahatlıkla görebilmesi için tabelaya ihtiyaç duyar. Yani tabela söz konusu olunca amaçlar ve hedefler farklılık gösterebilir.

Mimari ve Özel Tasarım Tabela sürecinin çeşitli ölçek ve evrelerinde söz sahibi olan, uygulama deneyimi ve pratiği bulunan bir organizasyona sahip, maddi kısıtlamaların idealleri en az etkilediği bir ofis hayali ile kurulan TABELA ARKASI bugüne kadar tasarım pratiğinin çeşitli ölçeklerinde işlere imzasını atmıştır.

Uzmanlık gerektiren proje alanlarında proje ve uygulama yapmış olmanın verdiği tecrübe ile sektörünün önde gelen firmalarına çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duymaktadır.

Müşteri odaklı projelerinde işlevsel bir oluşum yaratırken, estetik ve çevreden gelen uyumu göz ardı etmeyen yaklaşımı ile müşterilerinin isteklerini karşılamaktadır

Mimari ürün üretim sürecinin tasarım ve yapım aşamalarından oluştuğu düşünülürse; TABELA ARKASI müşteri talebi doğrultusunda sürecin her aşamasında yer alabilen bir firmadır.  Bu aşamalardaki çalışmaları sırasında;

Sınırsız, Özgün, Rasyonel, Yenilikçi, Teknolojik, Geliştirdiği çözümler içinden “en doğru” olanı belirlerken ise;

Estetik:

İnsanların beğenisini kazanma,

Sürdürülebilirlik:

Değişen koşullara göre mekânsal esneklik ve geri dönüştürebilir malzemeleri kullanma kavramları etkin olur.

Ayrıca, tasarım sürecinde yapılabilirlik kavramını ele alarak yapım sürecinde karşılaşılabilecek olası problemleri önceden tespit ederek etkin tasarım ve etkin yapım kavramlarını gerçekleştirmektedir. TABELA ARKASI, günümüz koşulları doğrultusunda en kısa sürede, en az maliyetle, en kaliteliye ulaşmayı hedeflemektedir.

 

Ziyaretçileriniz için büyük bir etki yaratmak için, tabelalarınızın şu özelliklere sahip olduğundan emin olun:

Markanızı ya da şirketinizi ifade eden Logonuz ya da diğer tabelaların içeriği açıkça görünür olmalı ve renkler diğer pazarlama alanlarınızı tamamlamalı.

Okuması kolay içerik: Beş ile yedi kelimeden sonrası gereğinden fazlasıdır. Çok fazla kelime etkiyi azaltır.

Evet, herkesin neyin çekici olduğuna dair fikri farklıdır ve bir spor salonuna uygun olan bir SPA salonundan farklı olacaktır. İşaretleriniz, posterleriniz ve reklam tabelalarınız iyi korunmuş, temiz olmalı, işiniz ve markanızın iyi bir izlenimini yansıtmalı.

Geniş format baskı teknolojisindeki gelişmelerle, geniş posterler ve reklam tabelaları artık bütçeye daha uygun ve üretimi daha kolaydır. Reklam tabelaları, dijital baskı görselleri, vitrin folyo uygulamaları ve ışıklı kutu harfler, neredeyse hayal edebileceğiniz her boyutta ve şekilde üretilebilmektedir. Yeni tüketicileri kesinlikle kapıdan içeri girmeye zorlayan bir mağaza için yatırıma değer.

Tüm görseller ve Tabela tasarımınız binanızın cephesinin mimari tasarımı ile bütünleşmesi durumunda yarattığı etki tam bir görsel şölen oluşturacaktır

Tabelaların yenileme süreci nasıl işler?

Teknik birimiz uzman teknik elemanlarıyla işi  önce projelendirir, işin bütününü organize eder ve sizin karşınızda tek sorumlu olarak çıkar. Size özel  dış cephe mimari proje alternatifleri üretilir. Uygulamalar profesyonel ekiplerce tamamlanır. Kullanılan malzeme konusunda iş başlamadan ve iş sürecince bilgilendirilirsiniz. Proje sürerken proje ekiplerimiz sizle iletişim halindedir. Bu sayede hedeflediğiniz bütçe içerisinde kalan ,söz verilen zamanda ve size zahmet vermeden sonuçlandırılan uygulamalar gerçekleştirilir.

Yapınızın dış cephesi eski ve demode olsa da  mimari tasarım birimizin yapacağı cephe yenileme etütleri ve önereceği cephe kaplama malzemeler ile ,yapınız yeni bir kimlik kazanır. Üstelik yapınızın kazanacağı katma değer yapınızın cephe yenileme maliyetlerinin çok üzerinde olacaktır.

Mimari ve Özel Tasarım Tabela Fiyatları, Mimari ve Özel Tasarım Tabela Modelleri, Mimari ve Özel Tasarım Tabela İmalatı ile ilgili olarak WhatsApp hattımızdan +90 (532) 276 72 81 önerilerinizi bize iletebilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

Call Now Button