Dekoratif Tabela

DEKORATİF TABELA

Cadde ve yol kenarlarında birçok farklı tabela görmüşüzdür. İşte genellikle bu alanlarda kullanılan tabela çeşitlerinin dekoratif totem tabela olarak adlandırıldığını belirtmek isteriz. Sizlerin de, firmanızın kalitesini, değerini ve güvenilirliğini yansıtmak adına mutlaka bu tür tabelaları da tercih etmenizde ve en kusursuz bir şekilde uygulamanızda büyük yarar görüyoruz.

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

DEKORATİF TABELA

WhatsApp hattımızdan(+90 (532) 276 72 81) önerilerinizi bize iletebilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ev dekorasyonunuza şık ve modern bir hava katacak metal duvar süsleri birbirinden farklı renk, boyut ve baskısı ile bir tık uzağınızda! Kalite ve uygun fiyat avantajlarının bir arada olduğu “www. tabelaarkasi.com” sitesinde da ev dekorasyonunuzun olmazsa olmazı olacak parçalar ile buluşacaksınız.

Metal üstü yüksek baskısı ile beğeninizi kazanacak Dekoratif Metal Tabela Retro Dekor Duvar Süsü parlak görüntüsü ile kullandığınız yere bambaşka bir hava katacaktır. Evinizin dilediğiniz yerinde kullanabileceğiniz Dekoratif Metal Tabela 30 x 15 cm ölçüsü ile dilediğiniz yerde kolaylıkla kullanmanızı sağlar. Dekoratif olarak şık ve modern bir görünüm sağlayacak metal tabelamız dekorasyonunuza bambaşka bir hava katarken eviniz ile de mükemmel bir uyum sağlar. Evin girişinde, salonda ya da mutfakta kullanılması oldukça çok tercih edilen Dekoratif Metal Tabelalarımız yüksek baskı kalitesi ile uzun yıllar kullanmanızı sağlarken evinizin de yıldızı olur.

Yüksek baskı kalitesi ve modern görünümün bir arada olduğu Dekoratif Metal Tabela Retro Dekor Duvar Süsü sevdiklerinize alabileceğiniz bir hediyedir de aynı zamanda!

DEKORATİF TABELA

Dekoratif tabelalar çoğu firmalar ve kurumların yönlendirilmesinde de kullanılmaktadır. Tabela çeşitleri çok olduğu gibi kurumların karakterini yansıtacak şekilde uyarlanıp geliştirilmektedir. Dekoratif yönlendirme tabelaları mesleğe ve yapılan işe göre uyarlanıp tasarlanmalıdır. Dekoratif duvar tabloları hacmine boyutuna rengine hatta kabartmasına kadar düşünülüp ayarlanmalıdır. Kapı giriş tabelaları bulunduğu alanın boyutuna göre ayarlanıp ölçülendirilmelidir. Giriş kapısı tabelalarının maliyetlerinden çok uzun ömürlü kullanılabilecek olmalarına dikkat edilmelidir. Uzun ömürlü dekoratif yönlendirme tabelalarında ne kadar sağlam malzeme kullanılırsa kullanımında da o kadar uzun ömürlü olur. Resepsiyon tabelası otellerde bulunan en önemli yönlendirme tabelasıdır. Resepsiyon tabelalarının en önemli noktası dikkat çekici olmasıdır. Kapı girişi tabelası firmanın kişiliğini ve karakterini de yansıtmalıdır.

Bir tabelanın en önemli özelliği insanların aklında uzun yıllar kalabilecek şekilde tasarlanmasıdır. Dekoratif tabelalar insan hayatında ne kadar fark edilmese de önemli bir faktördür. Gideceğimiz yere en kolay şekilde ulaşmamızı sağlayan yine tabelalardır. Dekoratif tablolar ne kadar dikkat çekerse o kadar akılda kalır.

Firmamız dekoratif tabela ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Reklam ve tanıtım amacıyla hazırlanan tabelalar, işletmeler için büyük değere sahiptir. Bu tabelalar, müşterilerin dikkatini doğrudan çeken ürünlerdir, dolayısıyla dikkatli bir tasarıma sahip olmalıdır. Bunun bilincinde olan profesyonel ekibimiz, sizler için en şık ve en dayanıklı tabelaları üretmektedir.

Zarif ve Sağlam Tabela Tasarımı

Firmamız, uzun yılların deneyimlerine sahip bir ekiple görev yapmaktadır. Ekibimiz çalışma öncesinde sizler için ücretsiz keşif desteğinde bulunmaktadır. Tabela için gerekli detaylar, sizlerle birlikte belirlenmektedir.

Tabela üretiminde kullandığımız malzemeler, günümüzün son teknolojisiyle üretilmektedir. Bu tabelalar, yıllarca sorunsuz şekilde kullanılmaya odaklanarak imal edilir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler için bizlerle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Firmanızın en önemli tasarımlarından biri logosudur. Dikkat çekici, akla kazınan ve özenle hazırlanmış bir logo sizi / firmanızı temsil etmesinin yarısıyla tabelanızda da yer edinecektir.

Bağdat Caddesi’ nde bulunan merkez ajansımıza bağlı tabela ve reklam firmamızda dekoratif sarkıtma tabela üretimi de yapmaktayız.

Dekoratif Tabela; dekota, pleksi, kompozit ve foreks olarak istenilen renk ve ebatlarda imalatını yapmaktayız. Detaylı bilgi ve fiyat için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Acıbadem Proje Yönetimi için yaptığımız cephe tabelası altı zemin ahşaptan özel imalat ile yapılmış olup tabela kısmı krom kutu olarak yapılmıştır. Tabela üzeri görsel yazılar 3 mm pleksiden kesilip zemine monte  edilmiştir. Acıbadem Proje Yönetimi tabela konusunda Tabela Arkası’ na vermiş olduğu veriler üzerinden ilerlemiş ve tasarımları oluşturduktan sonra imalat yapıp bina uygulamasını yapmış bulunmaktayız.

Tabela Arkası her zaman sizlerle, Dekoratif Tabela Örnekleri, Dekoratif tabela Modelleri ve uygun Dekoratif Tabela Fiyatları ile Çözüm üretmek bizim işimizdir.

Dekoratif Tabela Bağdat Caddesi tabela üretiminde her zaman yanınızdayız.

Call Now Button