Fener Tabela

Fener Tabela özellikleri

Fener Tabela iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde firmanın bilinirliğini, reklam tanımını ve görsel bütünlüğünü tamamlamasını sağlayan dikey şekilde montaj yapılan tabelalardır. Fener Tabela Örnek uygulama

Fener Tabelanın Avantajları

Dikey şekilde montaj yapıldığından dolayı firmanızın göz önünde olmasını sağlayacaktır. Bu sebepten dolayı reklamlarını müşterileriniz tarafından daha çok akılda kalıcı olacaktır.

Fener Tabela Özellikleri

  • Ön yüzey: çift yönlü kabartma (embos) beyaz dökme akrilik (pleksi) kapaklardan oluşmaktadır.
  • Yan duvar: Metal siyah fırın boyalı duvar
  • Işık Sistemi: 1. Kalite LED aydınlatma
  • Güç Kaynağı: Dış Mekân Güç Kaynağı

Fener Tabela Modelleri

Daire Düz Ayak, Daire Plus Ayak, Daire Dönen, Daire Askı Aparatlı, Kare Tek Yönlü, Kare Düz Ayak, Kare Plus Ayak, Kare Dönen, Kare Askı Aparatlı, Kare Tek Yönlü, Elips Askı Aparatlı, Elips Plus Ayaklı, Elips Tek Yönlü, Elips Dönen, Dikdörtgen Düz Ayak, Dikdörtgen Plus Ayak, Dikdörtgen Dönen, Dikdörtgen Askı Aparatlı, Dikdörtgen Tek Yönlü olmak üzere tüm dizaynlar ve tarzlarda yapılabilir. Tasarım talebi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

Fener Tabela Ölçüleri

Daire Modellerinde (Dönen Tabela Dahil)

45 cm. 60 cm. ve 80 cm.

Kare Modellerinde  (Dönen Tabela Dahil)

45 cm. 60 cm. ve 80 cm.

Elips Modellerinde  (Dönen Tabela Dahil)

60 cm. (x) 40 cm. ve 80 cm. (x) 53 cm.

Dikdörtgen Modellerinde (Dönen Tabela Dahil)

70 cm. (x) 40 cm. ve 90 cm. (x) 50 cm.

Fener Tabelalar TABELA ARKASI üretimi olup, 55 farklı ürün bulunmaktadır. İstediğiniz model hakkında bilgi almak için bize telefon numaramız (0 216 385 10 11 – 0 532 276 72 81) veya e-mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fener Tabela; Firmaların tanınmalarına yardımcı olan reklamcılıkta özellikle tabela hizmetleri fazlası ile rağbet görmektedir. Bu nedenle yuvarlak, ışıklı, led aydınlatmalı tabela çeşitleri ve diğer tabela hizmetlerimiz ile işletmenizin ya da markanızın tanınırlığını arttırabilirsiniz. Işıklı ya da ışıksız olarak yapılan fener tabela çeşitleri dış mekânda kafe, restoran ve eczane başta olmak üzere müşterilerin görüş açılarına göre mekanlarda değişiklik de gösterebilir.

TABELA ARKASI ailesi olarak Yuvarlak tabela, dijital baskı ve diğer reklam ürünlerini müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmekteyiz. Açık hava reklamcılığı, dijital baskı ve Dönen tabela çeşitlerimiz ile ilgili gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetlerimizi sitemizde inceleyebilirsiniz.

Teknoloji bireylerin hayatlarında ciddi manada olumlu etkileri olan bir gelişimdir. Firmaların daha kaliteli üretim ve hizmet sunabilmeleri konusunda son derece olumlu etkileri olan teknolojik gelişmeler, aynı sektörde faaliyette bulunan firma taleplerini ne yazık ki bazen karşılayamamaktadır. Rakip firmaları sistemden uzaklaştırarak sektörde öncü olmak isteyen firmalar yine teknolojinin dokunduğu reklamcılık hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Reklamcılık sektöründe fazlası ile tercih edilen tabela hizmetlerinden biri olan fener tabela ile sizlerde marka bilinirliğiniz kaliteli bir şekilde arttırabilirsiniz. Tabela çeşitleri arasında en fazla tercih edilen ışıklı yuvarlak tabela ve fener tip tabela çeşitlerini firmamız aracılığı ile yaptırarak müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Fener Tabela Nedir?  Işıklı Tabela Örnekleri iş yerlerinde ve Alışveriş merkezlerinde firmaların ve markaların bilinirliğini maksimum seviyeye taşımaktadır. Reklam, tanıtım ve görsel bütünlüğü aynı anda sağlayan dikey şekilde montaj yapılan tabela çeşitlerine Fener tabela denilmektedir.

Fener Tabela Avantajları Nelerdir? Reklamlar günümüzde oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle işletmeler var oluşlarını tam olarak sergileyebilmek için gelirlerinin bir kısmını reklama ayırmaktadır.

Tabelaların kullanım amaçları ve ne şekilde olacağı çok önemlidir. Tabelaların bu isteklere bir cevap verebilme yeteneği vardır. Bu neden ile iyi bir seçim yapılması değerlidir. Sizlerde tabela hizmeti ile hedef kitlenizi genişleterek firmalar arasında tanınırlığınızı arttırabilirsiniz.

Fener Tabela Fiyatları; Aynı sektörde faaliyet gösteren firmaların dahi talepleri değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle kullanılan malzeme de değiştiğinden ışıklı tabela fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Dönen tabela fiyatları, ölçüleri ve  modelleri bakımından farklılık göstermektedir.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız tabela hizmetini güvenilir ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirdiğinden ürünün kullanım alanı, boyutları ve özellikleri hakkında detaylı bilgiyi sizlere vererek etkili bir reklam hizmeti almanızı sağlayacaklardır.

Call Now Button