Magaza ve Cephe Giydirme

MAĞAZA VE CEPHE GİYDİRME

İlk bakışta yaratılan etki her zaman önemlidir. Yeni bir mağaza açtıysanız ya da mağazanızı yeniliyorsanız müşterileriniz için ilk izlenim oldukça önemli olacaktır. Bunun için dükkanımızın dış tasarımına biraz zaman ayırmak gerekiyor. Başarılı bir ilk izlenim herkesin aklında yer edecek ve yorumlar çok daha iyi olacaktır.

Mağaza ve Cephe giydirme Dükkanın İçine Doğru Çeken Görünüm Etkileyici bir dış tasarım bir çok kişiyi dükkanın içine doğru çekecektir. Dünyanın bir çok ünlü markası da bu tarz dış görünüm tasarımlarına oldukça önemli bütçeler ayırmaktalar. Özellikle yeni açılan mağazalarının dikkat çekmesi için yaptıkları bu çalışmalar, yeni bir dükkan açacak kişilere de ilham vermektedir.

TABELA ARKASI olarak, firmanızın bulunduğu binanın tamamının kaplanması ya da belirli bölümlerin düzenlenmesi konusunda grafik tasarım eşliğinde kaliteli, sınırsız renk ve malzeme kolaylığı ile uygun maliyetli cephe giydirme ve cephe kaplama hizmeti vermektedir.

Cephe Giydirme, markanızı tanıtmanın ve kurumsal olmanın en iyi yollarından biridir

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

Mağaza ve Cephe Giydirme

MAĞAZA VE CEPHE GİYDİRME

Cephe Giydirme Hizmetleri, Yapılarda kurumsal bir görselliğin elde edilmesi işletme için avantaj sağlayan bir durumdur. Cephe giydirme günümüzde birden farklı tekniğin kullanılması sayesinde elde edilen bir uygulamadır. Binalarda hem dış cephenin korunmasını sağlar hem de iyi bir reklam alanı oluşturur. Özellikle dış cephe giydirme sayesinde estetik bir görüntü elde edilebilir. Hem mimari hem grafik açılan detaylı bir çalışma gerektirir. Öncelikli olarak cephe kaplama işleminde farklı yalıtım malzemeleri ile mimari ve teknik giydirme sağlanır.

Mağaza ve Cephe Giydirme Hizmetleri

Yani hem mimari açıdan ısı yalıtımı gibi bir avantaj hem de estetik ve dekoratif bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde firmamız tarafından da yoğun olarak kullanılan en önemli tekniklerden birisi olarak dijital baskı tercih edilmektedir. Dijital baskı sayesinde cephe giydirme reklam çalışmaları yapılması mümkün olmaktadır. Yani dış cephe kaplama yapılan bir bina üzerinde dijital baskı ile görsellik sağlanabilir. Bu görsellik için firma ismi ve kurum logosu gibi görsel malzemeler kullanılabilir. Firmalar açısından en iyi reklam alanlarından birini bu yöntem oluşturmaktadır. Daha uygun fiyatlı bir işlem için cephe giydirme naylon veya kağıt kaplama sayesinde yapılabilir. Yüksek bir binada cephe giydirme sayesinde önemli bir tanıtım alanı elde edilebilir. Ayrıca çok daha akılda kalıcı ve kabul edilebilir bir reklam hizmeti sağlanır.

Kurumsal Bir Görsellik İçin Cephe Giydirme Hizmetleri

Bir işletme binasında mağaza veya kurumsal bir binada dış cephe kaplaması gerçekleştirilebilir. Bu çalışma sayesinde çevreden çok daha dikkat çeken bir görüntü elde edilebilir. Günümüzde temel olacak bu işlem için kullanılan 5 farklı yöntem yer almaktadır. Bu yöntemlerden ilki olarak cam cepheler üzerinde delikli folyo kaplama tercih edilebilir. Diğer bir yöntem olarak folyo kaplama uygulaması yapılabilir. Farklı bir yöntem kapsamında ise mesh germe işlemi gerçekleştirilebilir. Diğer yöntemler vinil malzeme ile ve kompozit kaplama işlemleri yer almaktadır. Bu yöntemlerden her biri günümüzde dış cephe giydirme firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Dış Cephe Reklam Giydirme

Günümüzde Türkiye’de hizmet veren en büyük cephe firmaları genellikle folyo kaplama tercih etmektedir. Ancak vinil germe hizmeti de çok sık tercih edilen bir sistemdir. Çünkü bu malzeme sayesinde de folyo kaplama gibi cam yüzey üzerinde uygulama gerçekleştirilebilir. Farklı bir avantajı yer aldığı için folyo kaplama yerine girintili çıkıntılı alanlarda daha çok kullanılmaktadır. Yapı gereği düz ve sabit bir cepheye sahip olmayan yapılarda tercih edilebilir. Katlanabilen ve daha esnek bir yapı oluşturmaktadır. Ancak yine de üzerinde yer alan görsel hiçbir şekilde kırılma ve bozulma göstermez. Yani bu malzeme de aynı estetik ve dekoratif kaliteyi sağlayabilir. Birçok farklı yapıda kullanımı tercih edilen kompozit kaplama sistemleri de firmamızın hizmetleri arasında bulunmaktadır.

Dış Cephe Folyo Kaplama

Daha sert ve zor bir yapı oluşturan bu malzemeler alüminyum ve diğer kompozit ürünlerin birleşimi ile elde edilir. Kompozit kaplama ile karakteristik bir görüntü elde edilmesi mümkündür. Bu alanda çok uzun yıllardır hizmet veren firmamız, her zaman gelişimleri ve teknolojileri takip etmektedir. Bu nedenle en iyi malzemeler ile tasarımı yapmaya özen göstermektedir. Bu kapsamda dış cephe giydirme fiyat bilgileri konusunda da her zaman güncel bir nokta bulunmaktadır. Bu nedenle alacağınız bu hizmetlerden öncelikle firmamız ile görüşmeli ve fiyat talep etmelisiniz. Yapılan keşif çalışması ile ölçü, malzeme ve miktar belirlemeleri yapılır. Bu sayede dış cephe giydirme fiyatları üzerinden hizmet rakamları belirlenir.

Belirlenen fiyatlar ile birlikte firmamız ödeme konusunda da her zaman hassas ve müşteri odaklı bir yapı sergilemektedir.

Mağaza ve Cephe Giydirme de Uygulamanın gerçekleştirilmesi için öncelikle uzman ekiplerle bir keşif çalışması yapılması gerekir. Keşif çalışması sayesinde kaplama gerçekleştirilecek yüzeylerin tipi ve boyutları belirlenir. Bu kıstaslar göz önünde bulundurularak, doğru malzeme seçimi ve uygulanacak sistem tespit edilir. Dış cephe kaplama bütçesi kaplama alanının ölçüleri ve kullanılacak malzemenin cinsi ve kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Mağaza ve Cephe Giydirme Uygulamaları, Mağaza ve Cephe Giydirme Fiyatları ve Mağaza ve Cephe Giydirme Modelleri için ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz Tel: +90 216 3851011 veya WhatsApp : 90 532 276 72 81

Call Now Button