Display Ürünler

Display Ürünler

Display ürünler nedir?

Display İngilizce kökenli bir kelime olup “göstermek” anlamına gelmektedir.

Display ürünler reklam malzemelerinin genel ismi olarak kullanılır ve birçok ürünü bünyesinde barındırır. Reklam Ürünleri, Alüminyum Çerçeve, Broşürlük, Tanıtım Standı, Örümcek stand, X banner, roll–up banner gibi ürünler fuar organizasyonlarında kullanılmaktadır.

Display Ürünler

Amerikan servis, kartvizit, el ilanı, broşür, davetiye, rulo, etiket, magnet, roll-up, afiş, takvim, ve benzeri matbaa ihtiyaçlarınızı bizden güvenli ve hızlı bir şekilde tedarik edebilirsiniz.

Display ürünler kişiler ve firmalar tarafından en çok tercih edilen reklam seçeneklerinden bir tanesidir. Reklam çalışması yapmak isteyen firmalar için birçok display ürün bulunmaktadır. Her sektör için farklı ürün tercih edilebilir. Fuar organizasyonlarında firmalar genellikle Display ürünleri tercih etmektedirler.

Çünkü bu ürünler uzun süreli reklam açısından oldukça fayda sağlamaktadır. Sergilerde, satış noktalarında, promosyon dağıtımlarında kullanıldığı gibi, seçim çalışmalarında da oldukça tercih edilmektedirler.

Display Ürünler siparişlerinizi tek bir noktadan ve uygun fiyatlı olarak sipariş edebilirsiniz. Teknoloji ile değişen ve gelişen iş dünyasının baskı ve matbaa ihtiyaçlarına geleneksel (yavaş, kalitesiz, pahalı) çözümlerin yerine yeni nesil (hızlı, kaliteli, uygun fiyatlı) çözümler sunuyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bugüne müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Display Ürünler Fiyatları açısından da uygundur.

Sektör ve hacim fark etmeksizin tüm firmalar matbaa ürünleri ihtiyaçlarını sitemizden tedarik edebilmektedir. Firma olarak  müşterilerimizin display ürünler ihtiyaçları için uygun fiyat ve kaliteli baskıyı en iyi hizmet kalitesi ile almalarını mümkün kılmayı amaç ediniyoruz.

Üzerinde markanız olan bir tanıtım materyali daha çok dikkat çeker.

Markanızın ürün veya hizmetlerini kitlelere tanıtırken gerek açık havada gerekse iç mekanlarda şık bir çözüm sunan display ürünler aynı zamanda bir reklam alanı olarak da tanıtım faaliyetlerine büyük ölçüde destek oluyor.

Söz gelimi; bir fuar alanında stant olarak broşür dağıtımı için sıradan bir masayı kullanmaktansa firmanın logosunu, ürünün veya hizmetin içeriği, verilmek istenen mesajı, sloganı ve iletişim bilgilerini üzerinde taşıyan göz alıcı bir örümcek masa kitlelerle iletişim konusunda çok daha faydalı olacaktır.

Örümcek Stant

230 cm yükseklik ve 300 cm genişliğe kadar büyüyebilen örümcek stantlar günümüzde tanıtım, fuar ve toplantı gibi organizasyonların vazgeçilmez reklam unsurlarından birisi haline geldiler. Gerek estetik görünümü gerekse geniş alanıyla etkili bir iletişim alanı olan örümcek stantları bu kadar cazip kılan bir diğer özellik de katlandıklarında kolay taşınabilir hale gelmeleri.

Örümcek Masa

Getirdiği yenilikçi konsept ve şık görünümle ürün tanıtım, ürün tattırma ve broşür dağıtımı gibi organizasyonlarda sıkça yer almaya başlayan örümcek masaların iskeletleri katlanabilir alüminyum çubuklardan oluşuyor. Üzerine istediğiniz baskıyı uygulatabileceğiniz bu portatif ve şık çözüm 90 cm x 40 cm x 87 cm ve 130 cm x 40 cm x 87cm ölçülerine sahip iki farklı model olarak sunuluyor.

X Banner

60 cm x 160 cm ve 60 cm x 180 ebatlarında sunulan X Bannerlar kolay taşınan, kolay kurulan, estetik ve kullanışlı yapılarıyla en çok tercih edilen display ürünlerin başında geliyor.

Tanıtım – Tattırma Standı

Süpermarketlerde yiyecek tattırma alanı olarak ya da bir markanın yeni ürün/hizmetini tanıtırken kullandığı tanıtım/tattırma stantları görsel ve işlevsel artılarının yanı sıra tanıttığınız ürünün ve markanızın da reklamının yapıldığı bir platform olarak öne çıkıyor.

Broşürlük Gazete, dergi, broşür gibi yazılı materyallerin hem istifi hem de sergilenmesi açısından küçük bir kütüphane görevi gören broşürlükler zikzak, masa üstü, pleksi gibi farklı çeşitlere ayrılıyor.

Display Ürünler, firmaların indoor veya outdoor olarak kullanılabildikleri, hızlı kurulum ve hızlı söküm esasına dayalı olarak taşınabilir bir sergileme ürünleridir. Ürün yelpazesi olarak çok geniş ürün kartelasına sahip olan bu ürünler ışıklı, ışıksız, indoor, outdoor, olarak 4 ana segmentten oluşur. Firmaların toplantı, organizasyon veya sponsorluk gibi durumlarda reklamlarının bulunduğu görsel öğeleri ilgili yerlerde pratik bir şekilde sergilenmesini sağlayan reklam ürünleridir. Ürünlerimiz kurulumda kolaylık sağlar, çok kısa bir süre içerisinde kurulabilir ve kolay taşınabilir. Bununla beraber maksimum etki sağlar, ürünleriniz veya hizmetinizle ilgili müşterilerinize görsel şölen sağlar.

İster standart ebatlarda ister özel ebatlarda üretim yapmaktayız.

 

37 Yıllık tecrübe Tabela Arkası

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

Call Now Button