Kompozit Tabela

Kompozit Tabela

Kompozit Tabela

KOMPOZİT TABELA

Kompozit (Alikobant) Duvar Tabelası Nedir?

Kompozit Tabela diğer ismiyle Alikobant Tabela reklam tabela sektöründe en şık ve uygun fiyatlı tabela çeşidi olarak bilinir. Kompozit Oyma Tabela pleksi, alüminyum, paslanmaz harfler ve logo gibi firmanızı, ofisinizi temsil edebilecek tasarımların oyulmasıyla oluşturulan tabelalardır. Bu tabelalar günümüzde fazlasıyla tercih edilmektedir.

Özellikle dikkat çekmesi, tabelanızdaki kelimelerin uzak mesafeden de rahatlıkla okunabiliyor olması, tercih edilme nedenlerinden bazılardır. Bir firma olarak tabelanız dikkat çekiyor, firma isminiz uzaktan fark ediliyor ve logonuz tabelanızda belirgin bir şekilde tasarlanmış ise bu sizleri hedef müşterilerinize daha da yakınlaştıracaktır. Bizler potansiyel müşterilerinizin sizleri keşfedebilmesi, görebilmesi ve akıllarında kalabilmeniz için tasarladığımız kompozit oyma duvar tabelalarınızı özenle üretiyor ve monte ediyoruz.

Kompozit Tabela

Kompozit Tabela

En az iki farklı malzemenin makro boyutlarda birleşerek oluşturduğu yeni malzemeye kompozit malzeme denir. Kompozit üretimindeki amaç, tek başına uygun olmayan, birbiri içerisinde çözünemeyen malzemeleri kullanım alanlarına uygun özellikleri verebilecek duruma getirmek için yeni özellikler katmaktır. (Dayanım, hafiflik, esneklik, maliyet, vb.)

Tabela Arkası Kompozit Tabela tasarım ve imalatı ile cephe kaplama imalatı ve uygulamaları yapmakta, mağaza ve bina kaplamalarında en uygun ve özel projeler ile sizlere hizmet vermektedir.

Işıklı Tabela, Totem Tabela, Çatı Tabelası, Cephe Tabelası, Yol Tabelası, Yönlendirme Tabelası, Bayii Tabelası, Seri Tabela, Harf Tabela, Yol Tabelası, Benzinlik Tabelası, Reklam Tabela, Otel Tabelası, Hastane Tabelası, Eczane Tabelası, İş Yeri Tabelası gibi muhtelif tabela çeşitleri için Kompozit Tabela uygulaması gerçekleştirilebilmektedir.

Yeni nesil tabela seçenekleriyle bu sektörde hizmet veren ekibimiz, her türlü hava şartlarına dayanıklı olan ve görsel özelliğini uzun süre koruyan kompozit tabela kategorisinde de çözüm üretmektedir.

Açık hava reklamcılığı alanında tabelacılık en çok tercih edilen yöntemdir. Tabela Arkası olarak, tabelacılıkla ilgili konularda çözüm üretmeye; Renk, Tasarım, Font, İmla kuralları, Tabelanın konumu gibi temel noktalar özen göstererek sizlere hizmete devam ediyoruz.

Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek amacıyla ekiplerimizi öncelikle detaylı ve hassas bir keşif işlemiyle işe başlatıyor, en iyi tasarımı profesyonel grafikerlerimiz ile gerçekleştiriyor ve tabelalarınızı en hassas şekilde üretiyoruz.

Kompozit Tabelada ilk Adım

Kompozit malzemesi nem, sıcaklık ve rüzgâr gibi etkilere karşı dayanıklı bir malzemedir. Kompozit Tabelada çözüm üreten ekibimiz öncelikle tabelanın kurulacağı yeri inceliyor,  Işıklı Tabela isteyenler için ana renklerden oluşan ışık sistemi tabelaya yerleştiriliyor, Işıksız Keşif işlemi sonrasında ekibimiz özel tasarım seçenekleri sunuyor, sanal olarak tabelayı hazırlıyor ve müşteriye sunuyor. Müşterimiz sanal çalışmamızı onayladıktan sonra üretime geçiliyor.

Kompozit Tabela İmalatı

Ekibinde her zaman deneyimli ve tecrübeli elemanlara yer veren şirketimiz imalat işleminde en iyi malzemeyi kullanıyor. Müşterinin onayladığı sanal çalışmaya uygun şekilde hazırlanan çalışmamızın imalatı en kısa sürede gerçekleştiriliyor.

Kompozit Tabela Montajı

Montaj işleminde elemanlarımız çevreyi rahatsız etmemek adına özel bir çalışma programı hazırlıyor. Özel çalışma programda ilk sıraya güvenlik konuluyor. Tüm güvenlik unsurları sağlandıktan sonra ekibimiz montaja başlıyor.

Kompozit Tabela Hizmetlerimizin Avantajları

Tabela bir kere yapıldığı için her zaman kalite tercih edilmelidir. Tabela hizmetlerimizi müşterilerimize sunarken öncelikli amacımız kaliteli işçilik ve malzeme sunmaktır. Deneyimli ve konusunda uzman elemanlarımızın hazırladığı tabelalar en kaliteli malzemeden üretiliyor.

Zaman konusu da bizim için önemlidir. Keşif, imalat, montaj ve teslimat işlemleri mümkün olan en kısa sürede yapılıyor. Bütün bu aşamalarda ekibimiz hızlı, etkili ve pratik yöntemleri öncelikle dikkate alıyor.

Tabelada Online Çözüm

Tabela, araç giydirme ve dış cephe giydirme gibi işlemlerin yanı sıra yön tabelaları tente satışı, totem, pleksi ve kutu tabelaları gibi işlemler için de bilgi alabilirsiniz. Işıklı tabelalarımızla akşam saatlerinde de istediğiniz açık hava reklam seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Kompozit Tabela Türlerinde adından da belli olacağı gibi kullanılan ana malzeme alüminyumdur. Alüminyum Tabelalarda, tabelanın boyutuna göre kalınlıkları 1.5mm, 2mm, 2.5mm ve 3mm et kalınlıklarında levhalarla üretim yapılmaktadır. Işıklı Alüminyum Tabelalar genelde CNC ROUTER oyma yapılan reklam bölümüne tersten istenilen renkte plexiglass uygulanarak imal edilir ve gerekli aydınlatma iç konstrüksiyona florasan lamba tesisatı yerleştirilerek sağlanır.

Alüminyum Tabelalar, hemen hemen her işletmede kullanılan tanıtım amaçlı reklam görselleridir. Gösteriş ve ilgi çekicilik açısından son derece önemli araçlardır. Müşterilerin istedikleri ölçü ve boyutlarda, ışıklı ya da ışıksız olarak hazırlanabilmektedir. Bu tabelalar, tasarım ve çeşit açısından alternatifi oldukça çok olan ürünlerdir. İster ışıklı ister ışıksız olsun, sadece reklam amaçlı değil, alüminyum zemin ve cephe kaplamasında veya tabela zemin uzatmalarında kullanılmaktadır. Alüminyum zeminlerde genelde Elektrostatik Toz boyası kullanılmakta, bu boya alüminyumun uzun seneler dış etkilere karşı dayanmasını ve güzel gözükmesini sağlamaktadır.

Kompozit Tabela Çeşitleri

* Işıklı,

* Işıksız,

* Giydirme,

* Totem,

* Kutu Harfli,

* Lambri Giydirmeli,

* Led Aydınlatmalı,

* Elektronik ve Mekanik

WhatsApp hattımızdan(+90 (532) 276 7281) önerilerinizi bize iletebilir, Kompozit Tabela fiyatları öğrenebilir, Kompozit Tabela Üretimi ile ilgili her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Göztepe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 171 Daire: 9 Kadıköy İstanbul adresinde Tabela örneklerini görebilirsiniz.

Call Now Button