Röportaj Panosu

BACKDROP STAND

Röportaj panosu / Sahne Arkası Panosu (Backdrop Stand)

BACKDROP STAND

Backdrop genel olarak tanıtımlarda, reklamlarda, lansmanlar da, özel günlerde konuşmacı ve konuşmacıların veya programa katılanların arka planlarına yapılan görsel sunum malzemesidir. Backdrop standın çeşitli ebatlarda üretimleri yapılmaktadır. Son derece şık bir üründür. Ana karkas sabit kalıp daha sonra görsel değiştirilerek de kullanılmaktadır.

Backdrop, Röportaj Panosu reklam malzemeleri içinde sıkça kullanılan bir üründür.

Backdrop standın çeşitli ebatlarda üretimleri yapılmaktadır. Son derece şık bir üründür. Ana karkas sabit kalıp daha sonra görsel değiştirilerek de kullanılmaktadır.

BACKDROP STAND

RÖPORTAJ PANOSU BACKDROP STAND

Backdrop Stand Üretimi (sahne üretimi)  yapılırken öncelikle ebatlar belirlenmelidir. Belirlenen ebatlara göre ana karkas üretimi alüminyum profillerden Backdrop Stand ebatlarına uygun olarak yapılmalıdır.

Backdrop Stand üreticileri genel olarak ilk safha da bu ana karkası üretmektedirler. Backdrop Stand ana karkası üretildikten sonra görsel kısmı Dijital Baskı vinil (branda) olarak yapılmalıdır. Backdrop Stand Görseli üretildikten sonra ana karkasa gerilerek zımbalanmalıdır. Buna sahne üretimi veya platform üretimi şeklinde isimlendirenler olsa da doğrusu Backdrop stand üretimidir. Dinamik Tanıtım olarak Backdrop stand üretimini büyük bir titizlikle yapıp müşterilerimize sunmaktayız.

İskelet sistemi demir profillerden oluşan ve istenilen ölçülerde de monte olarak üretilebilen Sahne Arkası Stand (Backdrop Stand), hazırlanan görselin tek parça olarak sergilenebilmesini sağlayan kullanışlı modüler bir arka plan stand türüdür. Reklam sektöründe; Sahne Arkası Stand, Backdrop Stand veya Backdrop olarak da adlandırılmaktadır.

Sıklıkla Örümcek Stand türleri ile karıştırılan Backdrop Standı örümcek stanttan ayıran en büyük özellik;  dış mekanda kullanılabilir olmasıdır. Ayrıca görselin yüksek kalitede tek parça olarak kullanılabilmesidir. Örümcek stantta görseller parça parça olduğu için ister istemez görsel bütünlük %100 sağlanamamaktadır.

Sahne Arkası Stand Kullanım Alanları?

Backdrop – Sahne Arkası Stantların birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Fikir vermesi açısından bu alanların bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Müzayede Salonları

Konser Sahneleri

Miting Sahneleri

Fotoğraf Stüdyoları

Hastane Lobileri

Tiyatro Sahneleri

Fuar Alanları

Alışveriş Merkezleri

Düğün / Nişan Organizasyonlarında

Yaş günlerinde

Lansmanlar

Kongre Merkezleri

Sinema Salonları

Açılışlar

Kongreler

Otellerde

Sempozyumlarda

Ödül Törenleri

Tanıtım Günleri

Neden Sahne Arkası Backdrop Stand / Röportaj Panosu Tercih Etmelisiniz?

Sahne Arkası Stantların birçok kullanım alanı çeşitliliğinin olmasının yanı sıra kullanıcısına birçok avantaj sağlayan özelliği de bulunmaktadır. Aşağıda sizlerle paylaştığımız bu özellikler sayesinde tercih edilen bir stand türü olmayı başarmıştır.

Sahne Arkası Backdrop Stand büyüklüğüne göre 30×30 mm veya 40×40 mm ölçüsünde ve 2 milimetre et kalınlığına sahip demir profillerden üretildiği için kullanım ömrü uzun, oldukça sağlam bir üründür.

İstenilen ölçülerde üretilebilmesi kullanım alanlarını sınırsız hale getirmektedir.

İskelet üzerine gerilen vinil görselin değiştirilebilir olması farklı organizasyonlarda kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Kiralanabilir olması Backdrop Standı sıkça tercih edilen bir ürün haline getiren diğer bir unsurdur.

Modüler yapısı sayesinde işiniz bittiğinde depolanması kolaydır.

Backdrop Stantlar tüm bu özellikleri sayesinde tam bir fiyat performans ürünüdür. Sahne Arkası Stand ürünlerimizi ve Röportaj Panosu Örnekleri görsellerini incelemek için tıklayınız.

Sahne Arkası Stand Kurulumu Nasıl Yapılır?

Modüler bir yapıya sahip olan Backdrop Sahne Arkası Stand modülleri, kurulum yapılacak olan alana getirilerek birbirine vidalanır. İskelet kurulumu tamamlandıktan sonra demir profillerin üzerinde bulunan ahşap çıta yerlerine vinil görsel (Branda) gerilerek zımbalanır. Tüm bu işlemler profesyonel montaj elemanlarımız tarafından sorunsuzca yapılır.

Sahne Arkası Stand Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Sahne Arkası Stantların ve Röportaj Panosu fiyatları konusunu etkileyen üç temel unsur bulunmaktadır. Bunlar; siparişini vereceğiniz standın ölçüleri, kullanılan malzemenin kalitesi ve kurulum yapılacak alanın lokasyonudur. Backdrop stantlarda ebatlara ve kullanılacak alana göre iç mekan, dış mekan) malzeme tercihini yapmaktayız. Görsel tasarımı yüksek teknoloji ürünü olan dijital baskı makinemizi kullanarak ve metre karesi 440 gram ağırlığına sahip oldukça sağlam arkası siyah vinil brandaya basmaktayız. Backdrop Stand tasarımlarınızı hazır gönderebileceğiniz gibi tasarım hizmetini makul bir ücret karşılığında firmamızdan da alabilirsiniz. Tabela Arkası Display olarak sektörde tecrübeli grafik tasarım uzmanlarıyla çalışmaktayız.

Backdrop Stand kategorisi 2m x 2m, 3m x 3m, 3m x 4m, 3m x 5m, 3m x 6m ve 3m x 10m ölçülerinde Backdrop Stand ürünlerinden oluşmaktadır. Bu ölçüler yaygın olarak kullanıldığı için tercih edilmiştir. Ancak projenize uygun olan ebatları bizimle paylaşırsanız, sizlere bu noktada fiyat teklifleri oluşturabiliriz. Backdrop Stand ürünü Açılış, Doğum Günü, Lansmanlarınız da, Konserler de ve Çeşitli Organizasyonlar da kullanılmaktadır.

Kullandığımız malzemeleri seçerken uzun ömürlü bir fiyat performans ürününü sizlere sunmayı amaçlamaktayız.

Backdrop Sahne Arkası ürünümüz ve Röportaj Panosu hakkında ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz Tel: +90 216 385 10 11 veya WhatsApp : 90 532 276 72 81

Call Now Button