Blog

dekoratif-ahsap-agac-mantar-ozel-tasarim-tabela-kapi-numarasi-tabelasi

 

Tabela imalatı yaptırmak isterken dikkat etmeniz gerekenler.

Türkiye‘ de Tabela sektörü çok gelişmiştir. Tabela yaptırırken öncelikle dikkat etmeniz gereken önemli kriterleri sizlerle paylaşmak istiyorum. 35 yıllık tabela ve reklam işleri yapan deneyimli bir firma olarak doğru tabela imalatçısı seçmenin önemli kurallarından bahsedeceğim.

Tabela imalatı yaptırmak isterken dikkat etmeniz gerekenler.

Tabela yaptıracağınız firmanın veya tabela üreticisinin kaç senedir bu tabela sektöründe hizmet verdiğini araştırın, tabela imalat hizmeti veren firmanın hangi bölgede iştigal ettiğine dikkat edin, özellikle lokasyonun tabelayı yaptıracağınız bölgeye yakın olmasını tercih edin. Tabelayı yaptırmak istediğiniz firmanın referanslarına özellikle dikkat edin, referanslar ile tabela firmasının web sayfasındaki imalatı yapılmış tabela görselleri ile aynımı inceleyin.

Tabela imalat firmasının veya tabela üreticisinin Kurumsal firmalara tabela imalatı konusunda hizmet edip etmediğini kontrol edin. Tabela üreticisinin eğer imkanınız ve zamanınız varsa tabela imalat atölyesini ziyaret edin. Tabelanızın hangi şartlarda imal edildiği önemli bir konudur.

Tabela hizmeti alacağınız firmanın kurumsal bir yapıya sahip olması aldığınız tabela hizmetinin daha sonraki dönemlerde teknik sorunlar konusunda  yanınızda olması yönünden çok önemlidir. Tabelanızın arkasında durması sizin için gelecekte yaşayacağınız tabela teknik sorunları veya alacağınız satış sonrası hizmetler için oldukça önem arz eder. Bu bahsedilen öncelikli tabela firması seçimi kriterlerini sağlayan firmayı bulduğunuzda işiniz daha kolaylaşır. Tabelayı yaptıracağınız firmaya karar verdikten sonra diğer aşamalar için bir sonraki yazımda size tabelanızın nasıl kaliteli olması, yaptıracağınız tabelanın resmi makamlardan nasıl izin alınarak yapılması ve hangi materyaller ile daha kaliteli bir tabela sahip olabileceğiniz konusunda açıklamalı olarak bahsedeceğim.

Call Now Button